Tähelepanu!

J. Kuperjanovi 123. sünniaastapäevale pühendatud sõjalis-sportlik võistlus toimub kolmapäeval, 18. oktoobril.

26.09 toimub 4 lühendatud tundi

Seoses Kambja valla koolide kergejõustiku võistlusega on tunnid 35 minutit ja kooli juurest sõidame bussiga Kambjasse kell 12:00.

4. Direktori karikajooks

28. septembril toimub traditsiooniline jooksuvõistlus. Osalema on oodatud ka lapsevanemad. Täpsem kava jooksu kellaaegadega on kalenderplaanis.

Lasteaed 10aastane!

Kuuste Kooli pere õnnitleb meie lasteaeda 10-aastaseks saamise puhul ja soovib meeldivat koostööd ning huvitavaid ettevõtmisi!

Teade lapsevanematele

Käesolevast õppeaastast on mõneti muutunud kehalise kasvatuse tundides osalemise kord. Lapsevanem ei saa oma tõendiga last õppetööst vabastada, koolis viibival õpilasel tuleb alati ka kehalise kasvatuse tunnis osaleda ning vahetada selleks riided. Kui laps on olnud haige ja vajab taastumiseks kergemat koormust, palume lapsevanemal õpetajat sellest kirjalikult teavitada.

Kooliaasta avaaktus

Kohtume 1.septembril kell 9:00. Päev algab piduliku leipuheiskamisega ja sellele järgnevad aktus, klassijuhatajatund ja ainetunnid. Koolibuss väljub kell 11:00.

Kooli hoone renoveerimine

Sel suvel renoveeritakse Kuuste kooli vanem juurdeehitus. Isoleeritakse vundament, vahetatakse aknad, soojustatakse fassaad ja vahetatakse katus.

Hea koolikaaslane, kui sa soovid aidata

Uuel õppeaastal alustavad 7. klassi õpilased oma loovtööde tegemist. Kui sa soovid neile abiks olla, siis nad koguvad joogipudelite keeratavaid plastkorke, kirjadega "Väike Tomi" jäätisepulki ja ümaraid jäätisepulki. Täpsema info saad õpetaja Mart Kimmelilt (hr.kimmel.mart@gmail.com)

Aiatööpäevad 2017

Suvel aitavad kõik 2.-8. klassi õpilased koolimaja ümbrust korras hoida. Palun tule tööle oma klassile ettenähtud päevadel. Töö toimub kell 9:00-12:00. Kui sulle ei sobi ettenähtud päevad või sajab sel päeval paduvihma, siis tule kas mõne teise klassiga koos või lepi õpetaja Anne Palumetsaga eraldi kokku. Enne äraminekut veendu, et sinu tööpäev saab kirja pandud.

Lõpupidu

Kuuste Kooli lõpupidu toimub 17. juunil algusega kell 14:00.

Vallavanema vastuvõtt 2. juunil

1.-4. klasside tublid õpilased on oodatud koos vanematega Kambja Põhikooli saali kell 11:00, buss väljub soovijatele kell 10:45 Kuuste Kooli juurest. 5.-9. klasside tublimad koos vanematega on oodatud kell 13:00, buss väljub Kuuste Kooli juurest kell 12:45.

Medalid Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustelt kergejõustikus

Tublid medalivõitjad on 8. klassist Aulis Rudometov (II koht 800m jooksus), 9. klassist Elis Ehrlich (II koht kaugushüppes ja III koht kuulitõukes) ja Annabella Sillaste (III koht kaugushüppes). Õnnitleme medaliste ja täname kõiki, kes kooli esindamas käisid!

Emadepäeva kontsert

11.mail kell 17:00 ootame kõiki emasid kontserdile. Peale pidulikku osa pakutakse kooli söögisaalis morssi, kohvi ja küpsiseid.

Kammermuusika kontsert

Neljapäeval, 18. mail kell 18:00 toimub Kuuste kooli saalis kammermuusika kontsert Avatud Mõisate päeva raames.

KEATi loeng

Teisipäeval, 9. mail kell 12:30-15:00 toimub 5.-8. klassi õpilastele politseiniku loeng meelemürkidest ja noori puudutavatest seadustest.

Pildistamine

Lasteaia rühmade pildistamine toimub 10. mail kell 9:00. Klasside pildistamine toimub 15. mail kell 10:30.

Pranglimise maailmameistrivõistluste hõbe

Meie kooli 3. klassi õpilane Grethe Guhse saavutas Pranglimise maailmameistrivõistlustel, 28. aprillil Leedus, oma vanuseklassis hõbemedali! Õnnitleme kogu koolipere poolt!

Eelkoolipäev

9. mail, algusega kell 12:30, toimub esimesse klassi tulevatele lastele eelkoolipäev. Kaasa tuleb võtta harilik pliiats, kustutuskumm ja värvilised pliiatsid.

Töötoad ja õppused esmaspäeval, 24.aprillil

Kõiki meie kooli lapsi ootab ees huvitav ja põnev esmaspäev. Tegevusi jagub nii koolimajas kui selle ümbruses. Täpsemad juhised orienteerumise kohta leiad altpoolt.

Väga tubli teine koht

11. aprillil toimus kolmandat korda Tartumaa Tervistedendavate koolide õppemäng "Koolipingist õue". Meie tublid 1.-3. klassi õpilased Andra Voore, Ergeli Mäe ja Jarleen Hermann saavutasid suurepärase teise koha. Soovime õnne ja oleme teie üle uhked!

Meie suurepärased targad ja osavad!

12. aprillil Kambja Põhikoolis toimunud 2. klassi võistlusmängul "Targad ja osavad" saavutas Kuuste Kooli võistkond esimese koha. Meid esindasid Ergeli Mäe, Kirke Klaas ja Anni Ambos. Te olete väga tublid! Õnnitleme! Seoses võiduga on Kuuste Koolil kohustus korraldada järgmise õppeaasta võistlus.

Tore ja edukas lasteraamatupäev

XVI Tartumaa lasteraamatupäeval "Maailma loomisest otsani" saavutasid tublid mälumängurid Kirke Klaas, Ergeli Mäe ja Susanna Solmann (kõik 2. kl) II koha ja Triinu Alliksaar (6.kl) muistendiga "Kust sai nime Lehmamägi" III koha. Luuletuste võistulugemises sai Moona Ruusmaa (3. kl) III koha, hästi esinesid ka Andra Voore (1. kl) ja Anni Ambos (2. kl).

Edu Mitteteatrite festivalil

Kuuste kooli noored näitlejad Kaija Maarit Kalveti juhendamisel said järjekordse tunnustuse osaliseks, kui Mitteteatrite festivalil Elvas pälvisid parima trupi tiitli. Õnnitleme!

Kohtumine vallavalitsuse esindajatega

12. aprillil kell 18:00 on kõik huvilised oodatud Kuuste kooli saali, et saada vastuseid haldusreformi küsimustes. Kas Kambja vald jätkab iseseisvalt või liitub Ülenurmega? Just sellised küsimused leiavad vastused koos vallavalitsuse esindajatega.

Meie võit!

11. märtsil saavutasid Koolinoorte teatripäeval Rõngu kultuurimajas Kuuste kooli näitlejad keskmises vanuseklassis maakonna koolide hulgas I koha. Nüüd ootab noori näitlejaid ees Vabariiklik kooliteatrite ülevaatus Jõhvis. 21. aprillil on kõigil pöidlad peos!